Oj Nan Qe Me Rrite Letra

Adem Ramadani

Otras Canciones

Letra de Oj Nan Qe Me Rrite
Nuk do ti pys un as bab as nan Per ksaj vjeshte kam met marr Kta le ta din dhe print e mi Se skam gabu moj qe t'marr ty Oj nan ti qe me rrite E tash u bana burr Dashnin qe m'lejove ti Nuk ta harroj kurr Oj nan ti qe me rrite E tash u bana burr Dashnin qe m'lejove ti Nuk ta harroj kurr Kur dot me vini ju shokt e mi Dasmen tma bajni me shakri Kendoni kang dhe vallzoni Gzimin n'zemer ju tma shtoni Oj nan ti qe me rrite E tash u bana burr Dashnin qe m'lejove ti Nuk ta harroj kurr Oj nan ti qe me rrite E tash u bana burr Dashnin qe m'lejove ti Nuk ta harroj kurr Oj nan ti qe me rrite E tash u bana burr Dashnin qe m'lejove ti Nuk ta harroj kurr Oj nan ti qe me rrite Eh tash u bana burr Dashnin qe m'lejove ti Nuk ta harroj kurr